Starsi – młodszym, czyli o „Planszówkowym Zawrocie Głowy”

W marcu, w klasach 4 i 5 został ogłoszony konkurs na najciekawszą grę planszową, dotyczącą lektury, zatytułowany „Planszówkowy Zawrót Głowy”.  Rozstrzygnięcie tego konkursu odbyło się 27.04. 2018r., dzięki uczniom klas III gimnazjum, którzy pełnili funkcję jury. Byli to: Marek Różek z kl. IIIc oraz Wiktoria Pocętek, Magda Niewiarowska i Julia Zaborska z kl. IIIa.

Uczniowie ci spędzili popołudnie oglądając gry, grając w nie, a następnie przyznając punkty w czterech kategoriach, wyłaniając tym samym laureatów.

Niespodzianką jest, że gry młodszych uczniów, jak i przygotowane przez młodzież z kl. 2e gimnazjum, będą dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta w Dniu Matki (26.05.18r.) w wypożyczalni gier Chaos Games w Pile, o czym jeszcze poinformujemy.

Tymczasem obejrzyjcie obrady jury. 🙂

I. Bartol