Dzień chłopaka w III e

W czwartek 27 września z okazji Dnia Chłopaka klasa III e wraz z wychowawcą wybrała się do Power Banku. Uczniowie podzieleni na dwie grupy: czerwonych i niebieskich rywalizowali w labiryncie wypełnionym wieloma przeszkodami, efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Zacięty pojedynek drużyn zakończył się remisem. Najwięcej celnych strzałów oddała Amelia Zakrzewska, która została mistrzynią laserowego paintballa. Zespołowa rywalizacja była doskonałą zabawą i okazją do integracji klasy.

M. Zięcik