Kolaż z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

9 listopada w Inwest – Parku w Pile odbył się Miejski Konkurs Historyczny, podczas którego można było obejrzeć prace uczniów wykonane w ramach projektu edukacyjnego – Plakat – kolaż z okazji 100 – letniej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem projektu było rozbudzenie w uczniach uczuć patriotycznych, a także upamiętnienie polskiej historii. W projekcie wzięli udział uczniowie klas IV – VIII. Prac było tak dużo, że trudno je było wszystkie wyeksponować. Obecnie plakaty można oglądać w budynku SP 5 na al. Niepodległości. Wszystkim uczniom dziękuję za zaangażowanie.
                                                                                                                            Agata Świderska