Andrzejkowe szaleństwo

Andrzejki to idealna chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji tradycyjnie 29 listopada w szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Nasi uczniowie w pełni wykorzystali tę sposobność i świetnie bawili się przy dźwiękach muzycznych hitów puszczanych przez DJ Rafała. Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród starszych dzieci, jak  i najmłodszych uczestników imprezy. Muzyka wprowadziła wszystkich w odpowiedni nastrój. Zarówno wychowawcy, jak i ich podopieczni wspaniale bawili się na parkiecie do samego końca. Mimo zmęczenia zabawą, wszyscy zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach. 

                                                                                                                                                                                 L. Kozera

>>zobacz zdjęcia<<