Zawodowy zawrót głowy

W ciągu dwóch miesięcy uczniowie klasy I c realizować będą Projekt Edukacyjny „Zawodowy zawrót głowy”. Głównym założeniem tego programu jest zapoznanie z pracą ludzi w różnych zawodach oraz wyrabianie u dzieci szacunku dla pracy ludzkiej. Uczniowie zaczęli od poznawania różnych zawodów w środowisku szkolnym. Swoją pasją do zawodu podzieliły się z nami p. Kasia – bibliotekarka, p. Mirka – pielęgniarka i p. Krysia – kucharka. Różnorodność wykonywanych  zawodów bardzo zaciekawiła uczniów oraz uświadomiła, iż w przyszłości każdy powinien wybrać zawód, który przyniesie mu dużo satysfakcji.

                                                                                                                                                                                                          A. Skrypak Schiller