Najciekawsza i największa kartka Bożonarodzeniowa

20 grudnia odbyło się wręczenie nagród uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie ,,Najciekawsza i największa kartka bożonarodzeniowa”. Prace wykonane przez dzieci naszej szkoły były bardzo ciekawe, kolorowe, błyszczące i ogromne. Każdego, kto wchodził do szkoły przyciągały i wprowadzały w nastrój zbliżających się Świąt. Wśród nagrodzonych I miejsce zajęła Liliana Szklarek z klasy III b. Na drugim miejscu wspólnie znaleźli się Katarzyna Kaja oraz Aleksander Duljasz z klasy II a, a III miejsce zdobyła Marika Borówko z klasy III a.

Komisja konkursowa przydzieliła także pięć wyróżnień. Otrzymali je następujący uczniowie: Pola Książka i Martyna Biegus z klasy I a, Zofia Urbańska i Szymon Mańkowski z klasy I c, Marcelina Michno z klasy III b. Nie zapomniano również o pozostałych uczestnikach konkursu. Komisja doceniła ich inwencję twórczą i trud włożony w wykonaną pracę. Pani dyrektor złożyła gratulacje wszystkim małym artystom za tak pięknie wykonane kartki świąteczne.

L. Kozera