Lekturowy zawrót głowy

11 lutego reprezentacje klas 7 i 8 przystąpiły do szkolnego konkursu „Lekturowy zawrót głowy”.  Zadaniem uczniów było udzielanie odpowiedzi  na pytania, które odnosiły się do treści lektur. Wszystkie zadania utworzone zostały w aplikacji flipquiz. Walka o pierwsze miejsce była bardzo zacięta. Konieczna była dogrywka. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęły uczennice klasy 7 c : Zuzanna Weinstok, Dominika Nagel oraz Klaudia Hryncewicz. Zdobywcami drugiego miejsca okazali się chłopacy z klasy 7 b: Mateusz Mańczak, Patryk Sikora i Radosław Kubiczyk. Trzecie miejsce na podium zajęli chłopcy z klasy 8 b: Daniel Dębicki, Sebastian Krajewski i Bartosz Borowski. Gratulujemy!   

  A. Jaroszewicz i H. Sekuterska Nowak 

Jeśli chcecie zmierzyć się z pytaniami, na które musieli odpowiedzieć Wasi koledzy, kliknijcie w poniższe linki. Zachęcamy. To doskonałe powtórzenie wiadomości, a zarazem świetna zabawa. 

https://flipquiz.com/review/75610/

https://flipquiz.com/review/75616/

>>zobacz zdjęcia<<