Walentynkowo i tanecznie

14 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyły się WALENTYNKI. Dzieci kultywowały tradycje walentynkowe. Były zachęcane do okazywania pozytywnych uczuć innym osobom. Rozwijały poczucie przynależności do szkolnej społeczności, poznawały tradycje walentynkowe, historię tego święta jak również budowały atmosferę przyjaźni i życzliwości. W tym dniu wśród atrakcji nie zabrakło listonoszy, którzy wszystkim dostarczali walentynki, złożone wcześniej w specjalnej poczcie walentynkowej.

Jeszcze ciekawiej minęło dzieciom popołudnie, ponieważ wzięły udział w dyskotece karnawałowej. Jak to w karnawale, pomysły na najciekawszy strój przeszły wszelkie oczekiwania. Uczestnicy zabawy poprzebierali się w różne postacie z ulubionych bajek, filmów i komiksów. Bawili się wspaniale przy dźwiękach muzyki i kolorowo ozdobionej Sali. Przerwę wykorzystali na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Czas zabawy minął w bardzo wesołej atmosferze, która na długo pozostanie w pamięci dzieci.

>> zobacz fotki <<

L. Kozera