Dzień Otwartych Drzwi

W środę 27 lutego nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwartych Drzwi. Do placówki przybyli wszyscy, którzy chcieli się zapoznać z ofertą edukacyjną szkoły.

Tego dnia dyrektor „Piątki” Dorota Gulińska oraz grono pedagogiczne zapraszali wszystkich przybyłych do wzięcia udziału w specjalnie na tę okazję przygotowanych zajęciach. Zanim jednak goście wyruszyli na „zwiedzanie” szkoły, zaproszono ich na spotkanie z panią dyrektor, która udzieliła informacji na temat funkcjonowania placówki, zajęć dodatkowych, oferty edukacyjnej w klasach pierwszych oraz bezpieczeństwa dzieci w szkole. Zaprezentowały się liczne koła zainteresowań, bajkowo kolorowa świetlica oraz biblioteka, gdzie wyeksponowano złote księgi i kroniki szkolne. Na korytarzach gości częstowano słodkimi wypiekami szkolnej stołówki i cukierkami. Nie zabrakło również, tańców i piosenek w wykonaniu uczniów. Liczna frekwencja przyszłych uczniów i ich rodziców świadczy o tym, że Dzień Otwartych Drzwi stał się świętem naszej szkoły.