Poetycki laur zdobyty

W czwartek 28 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Miejski Konkurs Recytatorski „Nic ponad czar miłości…” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły. Naszą szkołę reprezentowały dwie gimnazjalistki – Wiktoria Hołowacz z klasy 3 a i Wiktoria Pytlarz z klasy 3 b. Konkurencja była ogromna, wszyscy uczestnicy włożyli  w swe wystąpienia dużo serca oraz emocji, recytując najpiękniejsze strofy o miłości. Dziewczęta w poruszający sposób zaprezentowały utwory Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej i Wisławy Szymborskiej, co wcale nie było łatwe przed tak liczną grupą widzów.

Z wielką radością i dumą informuję, iż Wiktoria Hołowacz wywalczyła 3. miejsce i odebrała dyplom oraz nagrodę z rąk przewodniczącej jury – p. Izabelli Bartol.

Serdecznie gratuluję obu Wiktoriom niezwykłej wrażliwości oraz dojrzałości.

M. Orlińska