„Młodzież listy pisze”

W II okresie uczniowie klas VII b i VII c wzięli udział w projekcie w ramach e-tweening „Młodzież listy pisze”. Został nawiązany kontakt ze szkołą Podstawową w Gostomi, a uczniowie przez kilkanaście tygodni pisali do siebie tradycyjne listy na określone wcześniej tematy.

27 maja mieli okazję spotkać się po raz pierwszy na pilskiej plaży Płotki. Było dużo emocji, uczniowie zapomnieli o swoich telefonach, byli pochłonięci rozmową, zabawą i cieszyli się swoim towarzystwem. Mimo, iż spotkanie trwało 6 godzin, większość nie chciała  jechać do domu, już powstały nowe pomysły na wspólne spotkania oraz deklaracja dalszej korespondencji. Cieszy Nas ogromnie fakt, że nasi uczniowie tak dobrze odnaleźli się w tej nowej roli, byli otwarci i z łatwością nawiązywali nowe kontakty. Śmiało możemy stwierdzić, że realizacja projektu była strzałem w dziesiątkę !!!

A. Jaroszewicz

>> zobacz zdjęcia <<