Trzymaj formę

Pod takim hasłem 30 maja odbył się apel dla klas V-VIII oraz gimnazjalnych. Celem spotkania było promowanie zdrowego stylu życia. Pojawiły się zatem relacje słowne i zdjęciowe z odbytych przez uczniów długich wędrówek leśnych: w rezerwacie Kuźnik, Drawieńskim Parku Narodowym i wokół Piły podczas rajdu PTTK Wiosenne przebudzenie. Grupa aktywnej młodzieży nawiązując do niego nakręciła i zaprezentowała na apelu film Ruch to zdrowie. Ponadto odbył się pokaz ćwiczeń gimnastycznych w wykonaniu najstarszej klasy sportowej, prezentacja potrzebnego wyposażenia piechura na terenowe wyprawy i krótki odczyt pt. Czas w las. Z kolei film edukacyjny Na widelcu poświęcony był wszystkim ważnym zasadom właściwego odżywiania. Zdobytą wiedzę można utrwalić na korytarzowej wystawie prac uczniowskich i wydawniczych materiałów informacyjnych – w czerwcu, po czym… UDAJEMY SIĘ NA WAKACJE, by… T R Z Y M A Ć F O R M Ę !!!

Kinga Bartnicka

>> zobacz zdjęcia <<