Przedszkolaki w szkole

7 czerwca na zaproszenie pani Iwony Wójcik nasza szkoła gościła grupę „Słoneczka„ z Publicznego Przedszkola nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile.

Grupa pięciolatków mogła pobawić się na naszym bloku sportowym. Dzieci sprawdzały swoje sportowe umiejętności na torze przeszkód, układały z piankowych klocków budowle oraz miały okazję powyginać śmiało ciało przy muzyce z szarfami i chustami.

Dzieciom podobały się te harce. Zwiedziły również budynek naszej szkoły, odwiedziły sekretariat, stołówkę a nawet odwiedziły jedną z sal lekcyjnych. Otrzymały od nas pamiątkowe medale z logo szkoły i słodkie upominki. Przedszkolakom tak bardzo się podobała nasza „Piątka” , że obiecały odwiedzić nas za rok. A kto wie, może niektóre z nich w przyszłości zostaną uczniami naszej szkoły.

Iwona Wójcik

>>zobacz zdjęcia<<