Konstruktorzy z III a

18 października w ramach zajęć rozwijających zainteresowania uczniowie klasy III a poznali tajniki konstruowania pojazdów ich dzieciństwa. Dzięki pomocy taty ucznia z klasy pana Wiktora i jego kolegi pana Radosława, którzy udostępnili dzieciom wszystkie elementy niezbędne do zbudowania hulajnogi, rowerka i go – karta, zajęcia przebiegały bardzo ciekawie i pracowicie. Dzieci podzielone na grupy pod opieką gości, doskonale radziły sobie w składaniu pojazdów. Całej pracy towarzyszyły niesamowite emocje, ale również skupienie i zaangażowanie, ponieważ budowanie odbywało się od najmniejszych elementów i dokładnego czytania instrukcji. W ten sposób powstały pojazdy, które przyszli konstruktorzy wypróbowali na boisku szkolnym. Była to niesamowita zabawa. Dzięki tym wspaniałym zajęciom uczniowie klasy trzeciej poznali tajniki pracy konstruktora.

L. Kozera