„Piątka” dla Sary

„Człowiek jest szczęśliwy proporcjonalnie do tego, co daje.

(…) Liczy się to, co dajemy z nas samych”.

(L. Bromfield)

Kochani!!

Jeżeli to, co wszyscy daliśmy z nas samych w czasie ostatnich dwóch dni przekłada się na szczęście, to my tym szczęściem wręcz świecimy!

Akcja „Piątka” przybija piątkę Sarze przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy dla Sary ogromną sumę!! Łącznie ze zbiórki do puszek w budynku przy Kujawskiej  i al. Niepodległości oraz ze sprzedaży smakołyków w kawiarence zebraliśmy kwotę 2 583, 18 zł.!!!Nie udałoby się to, gdyby nie otwarte serca i zaangażowanie wielu osób. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich z nazwiska.

Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do puszki uczniom naszej Szkoły i naszym cudownym Przedszkolakom, wszystkim pracownikom Szkoły oraz Rodzicom, którzy dzielnie wypełniali portfele swoich dzieci.

Dziękujemy Martynie Serwatce oraz Oskarowi Adamczuk z klasy VI a z sekcji polityki społecznej Samorządu Uczniowskiego za zbiórkę pieniędzy w klasach IV – VIII.

Dziękujemy nauczycielom, których nie było widać, a wspierali i koordynowali akcje oraz wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali smakołyki do Kawiarenki.

Dziękujemy Paniom i Panom z obsługi, których widać nie było, a prężnie nas wspierali.

Specjalne podziękowania należą się Rodzicom, którzy z własnej inicjatywy włączyli się w akcję, przygotowując pyszności oraz cudownym Mamom, które dzielnie sprzedawały w Kawiarence.

Wszystkie serca biją dla Sary, a nasze są szczególnie gorące !

M. Krysiak, A. Depta