Do przerwy O:2

Pierwsza połowa meczu piłki nożnej halowej chłopców klas III zakończyła się sensacyjnym wynikiem 0 :2 dla zespołu IIIC/IIIB w walce z reprezentacją klasy IIIA. Jak sobie poradzi faworyt meczu czyli drużyna IIIA w drugiej połowie. Rywalizacja sportowa była wspaniała. Emocji było dużo, w tym także wśród kibiców. Niespodzianka wisiała w powietrzu. Klasę piłkarską tym razem pokazali chłopcy z drużyny IIIC/ IIIB i to oni wygrali cały mecz wynikiem 5 : 3. Najlepszym piłkarzem tego mini turnieju okazał się uczeń klasy IIIC Tymoteusz Trzupek, który zdobył 3 bramki. W nagrodę stał się posiadaczem wspaniałej statuetki piłkarza. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i dyplomy a nad sprawnym i prawidłowym przebiegiem tych zawodów sportowych czuwał sędzia – p. Szymon Czerwniński. Ps. Z ostatniej chwili: – drużyna  chłopców z klasy IIIA już zapowiedziała rewanż.  Kolejny mecz już wkrótce. Brawa dla was młodzi piłkarze!!!