Bowlingowy turniej andrzejkowy

W piątek 29 listopada uczniowie klasy II b wraz a wychowawca Barbarą Kuklińską udali się na Bowling w celu rozegrania turnieju Andrzejkowego. Na początku wszyscy zostali podzieleni na pięcioosobowe drużyny. Drugoklasiści grali po raz drugi, więc radzili sobie doskonale. W czasie krótkiej przerwy z apetytem posilali się gorącą pizzą i napojami. Po posiłku i krótkim odpoczynku z zapałem rozegrano drugą rundę. Turniej ten nie tylko zintegrował zespół klasowy, ale również miał charakter wesołej zabawy. Uczniowie po zakończonej zabawie dopytywali o następny termin rozgrywek. Wszyscy świetnie się bawili i byli zachwyceni atmosferą wyjątkowego dnia. Pierwsze miejsce zdobyła Lena Januszewska, drugie Kinga Obarska , a trzecie Nikodem Sotek. Uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy i gratulacje.

B. Kuklińska

>>zobacz zdjęcia<<