Podsumowanie projektu „EkoMisja Nie Marnuję”

W piątek 6 grudnia uczniowie klas czwartych oraz piątych wzięli udział w apelu przygotowanym przez szóstoklasistów pod opieką p. J. Górskiego. Spotkanie było efektem kampanii edukacyjnej prowadzonej przez Pilski Bank Żywności we współpracy z naszą szkołą. Program miał na celu zwiększenie wśród dzieci i młodzieży świadomości na temat marnotrawstwa żywności oraz ekologicznych skutków marnowania pożywienia. Dzięki plakatom wykonanym przez szóstoklasistów, filmowi edukacyjnemu oraz informacjom przekazanym przez prowadzące apel, uczniowie poznali korzyści dbania o naszą planetę oraz przyswoili praktyczne porady, jak nie marnować pożywienia, a tym samym lepiej dbać o środowisko. Informacje prezentowane podczas spotkania spotkały się z żywym odbiorem czwarto- i piątoklasistów, czego dowodem była uczniowska aktywność podczas finałowego quizu. Zajrzyj do galerii zdjęć, żeby zobaczyć fotki z apelu!

>> zobacz zdjęcia <<