Kreatywne pierwszaki

Tuz przed przerwą świąteczną uczniowie klas pierwszych podczas zajęć rozwijających zainteresowania i uzdolnienia musieli wykazać się niezwykłą kreatywnością wykonując ozdoby świąteczne.

Podczas tych zajęć uczniowie nie tylko poszerzają swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego. Tym razem mogli wykazać się w pracach plastycznych wykonując ozdoby i elementy świąteczne, nazywając je przy tym w języku angielskim. Już od początku grudnia dzieciaki samodzielnie robiły zakładki do książek w formie bałwanka z własnym imieniem. Następnie wykonywali postać Mikołaja z talerzyków papierowych, którego większość z dzieci zabrała ze sobą do domu. Każda klasa pierwsza ma także swoją choinkę w sali językowej, którą wykonywała podczas tych zajęć różnymi sposobami.

Pierwszaki już nie mogą doczekać się kolejnych zajęć rozwijających, podczas których będą wykonywali bałwana.

M. Witkowska