Pierwszaki wśród laureatów konkursu „Pomagam”

W piątek 17 stycznia delegacje klasy I a i I b z wychowawcami uczestniczyły w gali konkursu „Pomagam”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Matki Wariatki”. Konkursem zakończono cykl warsztatów „Akademia Finansów dla Dzieci – Pieniądze bez Tabu”, w których ubrali udział pierwszoklasiści.

Z radością informujemy, że uczniowie klasy I a i I b znaleźli się w gronie laureatów. Zajęliśmy III miejsce. Należy podkreślić, że do konkursu przystąpiło kilka placówek: przedszkola – z Piły, Wałcza i Białośliwia oraz dwie szkoły podstawowe – SP-2 z Wałcza i nasza „Piątka”.

Z pewnością nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie empatyczne serca całej społeczności szkolnej, bowiem pierwszaki ze wsparciem swoich rodziców przygotowały świąteczny kiermasz charytatywny. Ale to Wy kochani otworzyliście swoje portfele, by wesprzeć akcję. Przypomnijmy, cel był szczytny – zbiórka funduszy na leczenie Sary.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy:)

M. Prus, M. Sadowska