Orzeł Matematyczny

12 maja 2020 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną tegoroczna edycja konkursu została przeprowadzona w formie internetowej (online). Głównym założeniem edukacji zdalnej jest zachęcenie uczniów do rozwijania wiedzy i zainteresowań w jak najciekawszy dla nich sposób. Skorzystaliśmy z tej możliwości i zachęciliśmy dwudziestu naszych uczniów do wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa. Konkurs dla młodszych uczniów przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 2 i kl. 3-4.
Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” mamy aż siedmiu laureatów: czworo z klas drugich i troje z klas trzecich. Z prawdziwą dumą i radością wymieniamy naszych zwycięzców:
Kacper Jankun klasa 2, IV miejsce w kraju
Pola Książka klasa 2, VI miejsce w kraju
Barbara Golczyk klasa 2, VIII miejsce w kraju
Brajan Podwysocki klasa 2, IX miejsce w kraju
Aleksander Duljasz klasa 3, VI miejsce w kraju
Katarzyna Kaja klasa 3, VII miejsce w kraju
Aleksander Beker klasa 3, VIII miejsce w kraju.
Wszystkim uczestnikom pięknie dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Poniżej znajdują się dyplomy dla uczestników konkursu.

Adrian Słomkowski pobierz

Aleksander Beker pobierz

Aleksander Duljasz pobierz

Aleksandra Jachocka pobierz

Barbara Golczyk pobierz

Barbara Kotula pobierz 

Blanka Durska pobierz

Brajan Podwysocki pobierz

Jakub Szukajło pobierz

Jan Weinstok pobierz

Kacper Jankun pobierz

Katarzyna Kaja pobierz

Magdalena Pożarska pobierz

Maksymilian Banach pobierz

Marcel Zawada pobierz

Mateusz Szwemin pobierz

Nikita Havrylenko pobierz

Nikodem Sotek pobierz

Pola Książka pobierz

Szymon Mańkowski pobierz

 

 

K. Kołodziej