Informacja dla rodziców klas I

ROK  SZKOLNY 2020/2021

Informacja dla Rodziców klas pierwszych:

1. Szkoła zapewnia podręczniki i ćwiczenia dla wszystkich uczniów klas pierwszych do obowiązkowych przedmiotów.
  2. Religia jest przedmiotem dodatkowym, zakupu dokonują Rodzice.
  3. Konieczne przybory:

– zeszyt 16-kartkowy w wąską linię i w kratkę,

– zeszyt 32-kartkowy w kratkę,

– 2 teczki A-4  na gumkę,

– piórnik: 2 ołówki, gumka, linijka, długopis, temperówka z pojemnikiem, – klej, kredki ołówkowe, nożyczki,  farby plakatowe 12 kolorów, pędzel
  gruby i cienki,

– plastelina, ryza papieru ksero A-4,

– krepa w różnych kolorach.

1. Strój gimnastyczny:

– biała koszulka,

– czerwone spodenki,

– białe skarpetki,

– tenisówki z jasną podeszwą wiązane lub na rzepy – jeśli dziecko nie potrafi wiązać sznurówek.

1. Strój  galowy:

– dziewczynka: biała bluzka i czarna, granatowa lub grafitowa prosta (bez wzorów) spódnica/sukienka,

– chłopiec: biała koszula i czarne, granatowe lub grafitowe spodnie/garnitur.

1. Listy uczniów z podziałem na klasy zostaną wywieszone na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie szkoły 18 sierpnia po godzinie 10.
  2. Ze względu na Covid 19 nie planujemy spotkania z Rodzicami przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Dalsze informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego będziemy zamieszczać również na stronie internetowej szkoły