Zasady działalności oddziałów przedszkolnych od 1 września 2020 r.

Drodzy Rodzice Przedszkolaków!

Prosimy o zapoznanie się z procedurami, wytycznymi i zasadami obowiązującymi w oddziałach przedszkolnych zamieszczonymi w zakładce przedszkola.

1 września dziecko przynosi do przedszkola tylko kapcie. Dzieci 3 i 4 letnie (z Oddziału I i II) również worek z piżamką i ew. majteczki na przebranie. Prosimy przygotować dzieci na to,  że pożegnanie z rodzicem będzie odbywać się w miejscu wejścia do przedszkola (rodzice nie wchodzą do środka). Pani pomoże rozebrać się dziecku w szatni i zaprowadzi dziecko do sali. Wszelkie bieżące informacje od wychowawców otrzymywać będą Państwo przez e-dziennik.

Rodziców,  którzy nie złożyli „Informacji  o zasadach pobierania opłat miesięcznych” prosimy o ich odebranie, wypełnienie i złożenie obu egzemplarzy w sekretariacie szkoły.

Przedszkole jest czynne w stałych godzinach od 6:30 – 16:30. Listy grupowe dzieci umieszczone są przy wejściu. Informację można uzyskać również pod numerem telefonu: 67 212 33 78.