Szkolny Samorząd Uczniowski

W ubiegłym tygodniu Szkolny Samorząd Uczniowski wydawał nagrody za udziały w konkursach organizowanych podczas zdalnej nauki.

Rekordziści otrzymali nawet po kilkanaście słodkich upominków. Najwięcej razy laureatką konkursów była Marta Manowska z klasy 5a. Tytuł Super Laureata otrzymali również: Antonina Jechalik z klasy 6c, Józef Berndt z klasy 5a, Olivier Wójcik z klasy 5b, Zuzanna Pawlak z klasy 7a, Mateusz Szwemin z klasy 4c, Marcel Zawada z klasy 4c, Samanta Hryncewicz z klasy 5b oraz Zosia Berndt z klasy 6a. Dziękujemy Wam serdecznie za aktywny udział w naszych imprezach oraz zapraszamy na kolejne. Jednocześnie w imieniu Rady Szkolnego Samorządu Uczniowskiego jego przewodnicząca Marika Pytlarz z klasy 8b pragnie serdecznie podziękować Dyrekcji, Wszystkim Pracownikom Szkoły oraz Wam Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy za fajną współpracę. Tradycyjnie liczymy na jeszcze i zapraszamy na kolejne eventy.

M.Pazdej