Szanowni Państwo!

Ustaliliśmy już treść napisów, które znajdą się na Metalowych Sercach:
1. „POMAGAMY Z SERCEM” – ul. Kujawska,
2. „MAMY SERCE DO POMAGANIA” – al. Niepodległości
 

Już je zamówiliśmy i zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej akcji w postaci dokonania wpłaty na stronie naszej zrzutki, abyśmy musieli dołożyć jak najmniej z budżetu Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy serdecznie wszystkim ludziom dobrego serca, ponieważ każda złotówka jest bezcenna!
 
Natomiast w konkursie na najlepszy aforyzm najoryginalniejsze hasła zaproponowały następujące uczennice: Helena Kopacz z klasy 2c, Jagoda Nożyńska z klasy 5a, Hanna Hermaszczuk z klasy 6a, Laura Trojanowska z klasy 6b oraz Zuzanna Skarbińska z klasy 7d.
LINK DO ZRZUTKI
 
Z wyrazami szacunku
Szkolny Samorząd Uczniowski