INFORMACJE DLA RODZICÓW – KLAS PIERWSZYCH 2021/22

1. ROK  SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie przyszłorocznych uczniów klas pierwszych

Ze względu na Covid 19 nie planujemy spotkania informacyjnego przed rozpoczęciem roku szkolnego.

W tym miejscu – przekazujemy najistotniejsze informacje:

1. Szkoła zapewnia podręczniki i ćwiczenia dla wszystkich uczniów klas pierwszych do obowiązkowych przedmiotów.
  2. Religia jest przedmiotem dodatkowym, zakupu dokonujecie Państwo sami

(zgodnie z wykazem podręczników zamieszczonym w osobnej zakładce).

1. Konieczne przybory (do zakupu dla ucznia na prośbę wychowawców):

– zeszyt 16-kartkowy w wąską linię i w kratkę,

– 32-kartkowy w kratkę,

– 2 teczki A-4  na gumkę,

– piórnik: 2 ołówki, gumka, linijka, długopis, temperówka z pojemnikiem, – klej, kredki ołówkowe, nożyczki,  farby plakatowe 12 kolorów, pędzel
  gruby i cienki,

– plastelina, ryza papieru ksero A-4,

– krepa w różnych kolorach.

1. Strój gimnastyczny obowiązujący w naszej szkole:

– biała koszulka,

– czerwone spodenki,

– białe skarpetki,

– tenisówki z jasną podeszwą wiązane lub na rzepy – jeśli dziecko nie potrafi wiązać sznurówek.

1. Strój galowy obowiązujący na wszystkich uroczystościach szkolnych lub klasowych:

– dziewczynka: biała bluzka i czarna, granatowa lub grafitowa prosta (bez wzorów) spódnica/sukienka,

– chłopiec: biała koszula i czarne, granatowe lub grafitowe spodnie/garnitur.

1. Listy uczniów z podziałem na klasy zostaną wywieszone na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie szkoły 17 sierpnia 2021r. po godzinie 10.00.

W chwili obecnej planujemy utworzenie 3 oddziałów klasowych.

Już dzisiaj, zapraszamy Pierwszaczki wraz z jedną osobę dorosłą na uroczyste otwarcie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 1 września, o godzinie 9.00, w niebieskiej hali sportowej, przy al. Niepodległości 18.

Będzie nam miło Was zobaczyć ubranych na galowo oraz pełnych zapału do nauki i zabawy
w naszej ukochanej „Piątce”.

Informacje związane z reżimem sanitarnym na dzień 1 września będziemy upubliczniać po 26 sierpnia również na stronie internetowej szkoły.

Państwu i przyszłorocznym Pierwszaczkom życzymy pięknych, słonecznych letnich dni, pełnych radości, uśmiechu i zabaw w jak najlepszym zdrowiu.

>> CAMPY SPORTOWE NA WAKACJE – tutaj <<