Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt (zbiórka i konkurs)

W związku ze Światowym Dniem Zwierząt przypadającym na 4 października 2021 r. oraz mnóstwem ich miłośników w naszej szkole Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę darów pt. „Podaj łapę” dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami/oddział w Pile oraz konkurs „Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt.

Należy je dostarczyć do specjalnie przygotowanych pojemników/kartonów znajdujących się na holu I piętra przy ulicy Kujawskiej lub obok dyżurki na parterze przy Al. Niepodległości. Warto przynieść karmę, środki czystości, artykuły do pielęgnacji, zabawki, miseczki, smycze, poduszki, koce, kołdry, drapaki, żwirki lub inne akcesoria dla psów oraz kotów. Klasa, która dostarczy najwięcej darów otrzyma nagrodę specjalną. Dlatego należy je opisać. Można uczynić to do 13 października 2021 r. Pomóżmy zwierzętom przetrwać jesienno-zimową porę!

Ponadto postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs pt. „Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt” w którym zadaniem uczestników jest przesłanie na adres mailowy: mateusz.pazdej@wp.pl najbardziej oryginalnego zdjęcia ze swoim pupilem w terminie do 13 października 2021 roku. Pamiętajcie o opisaniu swoich fotografii imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!

M.Pazdej