Drodzy Absolwenci!

Jednym z zadań statutowych szkoły jest pozyskiwanie informacji o losach jej absolwentów.

Pragniemy poznać zwłaszcza tych spośród Was, którym poprzez pracę, rozwój talentów, udało się osiągnąć sukcesy w różnych dziedzinach aktywności.

W tym celu zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety. Liczymy na odzew ze strony Państwa i serdecznie dziękujemy.

Jednocześnie informujemy, że uzyskane informacje będą przetwarzane tylko na użytek szkoły.

Ankieta Pobierz

• 1 IX 2016 dwaj nasi absolwenci: pan Janusz Lenart i pan Damian Tadych zostali wpisani do honorowej Złotej Księgi Absolwentów. Obaj są pasjonatami historii II wojny światowej; działają w stowarzyszeniu Historyczno – Fortyfikacyjnym „Przedmoście Piła”.
  • Tradycją naszej szkoły są spotkania z absolwentami. W roku szkolnym 2015/2016 tych spotkań było aż 20! Wśród zaproszonych byli:

– Roman Hagedorn

– Barbara Mańska

– Dariusz Serwatka

– Krzysztof Maliński (muzyk)

– Piotr Rożek (pracownik Oddziału Ratunkowego Szpitala Specjalistycznego w Pile)

– Angelika Pawlak (zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 w Pile)

– Łukasz Dobrowolski (uczeń Technikum Leśnego w Goraju)

– Barbara Plucińska

– Alicja Tubilewicz

– Małgorzata Gaweł (dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Pile)

– Adam Pozorski (wicemistrz świata w judo)