Koła zainteresowań

Lp.Imię i nazwiskoNazwa zajęćDzień, sala, godzina
1.Andrzejewska AnetaZabawy ruchowe dla wychowanków świetlicyczwartek i piątek
13.00 - 14.00
stara sala gimnastyczna
2.Badziąg RomanSzkolny wolontariat dla klas II - Vwtorek
15.30 - 16.15
sala 26
3.Badziąg RomanKlub młodego konstruktora dla klas I - IVponiedziałek
14.45 - 15.30
sala 26
4.Badziąg RomanKoło młodego widza dla klas I - IIIśroda
12.45 - 13.30
sala 26
5.Badziąg Roman"Być kolegą i mieć kolegów" - funkcjonowanie grupy rówieśniczejczwartek
14.45 - 15.30
sala 26
6.Boboryk AgataKoło plastyczno - techniczne "Zdolne rączki" dla klas I - IIIponiedziałek
12.45 - 14.35
sala 4
7.Czerwiński SzymonSKS - gry zespołowe dla klas IV - VIwtorek
14.45 - 16.15
hala sportowa
8.Dobrowolska DanutaZajęcia relaksacyjne dla klas Iponiedziałek
12.45 - 14.35
sala 23
9.Domańska AnnaZajęcia matematyczne - tabliczka mnożenia dla klas IVśroda
14.45 - 15.30
sala 32
10.Gulińska DorotaKoło taneczne dla klas III - Vwtorek
15.30 - 16.15
sala fioletowa
11.Gulińska DorotaZajęcia taneczne dla wychowanków świetlicypiątek
13.00 - 13.45
mała sala gimnastyczna
12.Jaroszewicz AgnieszkaKoło teatralne dla klas VI - VIIśroda
8.00 - 8.45
sala 3, ul. Kujawska
13.Jóźwiak JaninaKoło przyrodnicze z elementami ekologii dla klas Vwtorek
15.30 - 17.00
sala 32
14.Kołodziej KrystynaZajęcia muzyczno - ruchowe dla klas Iponiedziałek
11.40 - 12.25
czwartek
12.45 - 13.30
mała sala gimnastyczna
15.Kozera LucynaOrigami dla klas Iczwartek
11.30 - 13.30
sala 22
16.Kuklińska BarbaraGry i zabawy sportowe dla klas IIIponiedziałek
14.45 - 15.30
stara sala gimnastyczna
17.Kuklińska BarbaraMatematyka trzecioklasistyczwartek
14.45 - 15.30
sala 24
18.Łożyński MichałKoło modelarskie dla klas IV - Vpiątek
14.45 - 15.30
sala 34
19.Marcinkowska - Klawa IwonaKoło matematyczne dla klas IV przygotowanie do konkursówśroda
14.45 - 15.30
sala 33
20.Marcinkowska - Klawa IwonaKoło matematyczne dla klas Vczwartek
14.45 - 15.30
sala 33
21.Perkowska MałgorzataGry i zabawy dla klas II - IIIponiedziałek
12.45 - 13.30
hala sportowa
22.Perkowska MałgorzataOmnibus klas IIIczwartek
11.40 - 12.25
sala 21
23.Plucińska BarbaraZajęcia sportowe dla wychowanków swietlicyponiedziałek i wtorek
13.00 - 14.00
świetlica
24.Prus MałgorzataKoło przyrodnicze "Ja i przyroda" dla klas IIwtorek
9.05 - 10.35
sala 27
25.Sadowska MałgorzataKoło matematyczne "Mały matematyk" dla klas IIwtorek
8.00 - 8.45
sala 23
26.Sadowska MałgorzataKoło matematyczne "Mały matematyk" dla klas IIśroda
9.50 - 10.35
sala 27
27. Sekuterska HonorataKoło literacko - muzyczne dla klas IV - Vczwartek
14.45 - 16.15
sala 31
28.Skrypak - Schiller AgnieszkaKoło plastyczne dla klas I - IIIwtorek
14.45 - 16.05
sala 5
29.Stróżyńska JoannaKoło informatyczne dla klas IV - Vponiedziałek
14.35 - 16.05
sala 25
30.Suliga GrzegorzKoło plastyczne dla klas IV - Vponiedziałek
14.30 - 16.00
sala 7
31.Szwagierczak MagdalenaSKS - gry zespołowe dla klas V - VIwtorek
15.30 - 17.00
hala sportowa
32.Tutlewski MaciejSKS - gry zespołowe z elementami koszykówki dla klas IV - Vponiedziałek
14.45 - 16.15
hala sportowa
33.Wesołowska AnetaGry i zabawy z językiem angielskim dla klas IIIwtorek
13.50 - 14.45
sala 40
34.Wesołowska Aneta"Zdolny anglik" dla klas Vponiedziałek
14.45 - 15.30
sala 40
35.Witkowska Monika
"Zdolny anglik" dla klas IVponiedziałek
14.45 - 15,30
sala 31
36.Witkowska Monika"Zdolny anglik" dla klas VIponiedziałek
14.45 - 15.30
sala 6
37.Wójcik IwonaGry zespołowe dziewcząt klas IVśroda
14.40 - 16.00
hala sportowa