Sukcesy uczniów

2017/2018

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Zbiorowe

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie „Rozśpiewane pierwszaki” (Kinga Balcewicz, Marcelina Barszcz, Zosia Pawlak, Vanessa Pigłowska i Lena Szylka)

Liliana Szklarek

– I nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo w oczach dziecka” w kategorii klas II

Wiktoria Wójcik

– Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Tajemnicza przygoda”

Mateusz Świderski 

–  Laureat konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Piłkarska przygoda”

Tobiasz Mila 

– II miejsce w X Miejskim Konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych klas I – III „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

– II nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego wiersza J. Brzechwy”

Oliwia Senger 

– Wyróżnienie w X Miejskim Konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych klas I – III „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

Sylwia Kajkowska

–  Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Tamis wędrowiec”

Julia Wiśniewska

–  Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za fotografię „The rest is silence…”

Zuzanna Weinstok

– III miejsce w miejskim konkursie kolęd i pastorałek

Iwona Stawera

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – roślin pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii rysunek

Amelia Turczynowicz

– II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Barwy wszechświata”

SUKCESY EDUKACYJNE

Julia Momot

– Tytuł II Wiceintegrancika w XVII Miejskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej dla uczniów klas III

Gabriel Toruń

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Hubert Makowski

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Mateusz Szwemin

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Marcel Zawada

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Adrian Słomkowski

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Zbiorowe

– II miejsce w Miejskim Konkursie „Ja i Przyroda” (Szymon Andrzsejewski, Laura Bońka, Wiktoria Kamba-Kibatshi)

– I miejsce w IX Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie” (Laura Bońka, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Paweł Samul)

Marika Pytlarz

– II nagroda w Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka

– I miejsce w X jubileuszowym ogólnopolskim konkursie „Siedem grzechów głównych” w kategorii poezja

– Nagroda za miłosną historię kamienia, który w ptaka się zamienia w XXXV Wojewódzkim i XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcej i MłodzieżowejTwórczości Literackiej

– Wyróżnienie Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysława Augustyna w IV edycji ogólnopolskiego konkursu „List do taty”

– Wyróżnienie w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży „Młodzi Twórcy Literatury – Skrzydła mi rosną u ramion”

– Laureatka powiatowego etapu XXII Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

– I miejsce w XV Regionalnym Konkursie Literackim o ” Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

Wiktoria Wójcik

– III miejsce w  XV Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

Kacper Podgajny

– Laureat XV Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

 

SUKCESY SPORTOWE

Aleksandra Nowak

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową

Nadia Nowak

– II miejsce finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w skoku w dal

Wiktoria Kamba-Kibatshi

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m

Wiktoria Szymańska

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową

Szymon Andrzejewski

– III miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m

Wiktor Czajkowski

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 60 m

Szymon Werenz

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m

– III miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A wrzucie piłeczką palantową

Dominik Rogowski

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m

Zbiorowo

– I miejsce w Pilskim Maratonie Koszykówki (Wiktoria Wójcik, Aleksandra Nowak, Joanna Rosa, Aleksandra Serocka, Martyna Serwatka, Klaudia Ryś, Wiktoria Janowska, Wiktoria Jastrzębska, Bartosz Krawczyk, Zuzanna Pawlak)

– I miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy rocznik 2002 – 2004)

– III miejsce w Wiosennym Turnieju Gier i Zabaw Pilskich Szkół Podstawowych w kategorii klas I – IV (Kinga Balcewicz, Liliana Szklarek, Gracjan Kobus, Sofia Zaiats, Karol Hływa, Wiktoria Wójcik, Mateusz Świderski)

 

2016/2017

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Maria Jasion

– Zwyciężczyni miejskiego konkursu „Graffiti – rok 2017 rokiem Tadeusza Kościuszki”

Marika Pytlarz

– nagroda w konkursie fotograficznym „Wakacje 2016”

– II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Własnej „Rodzi się słowo we mnie…”

Julia Momot

– I nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom moja ojczyzna”

Szymon Werenz

– I nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom moja ojczyzna”

Julia Wiatr

– II nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom moja ojczyzna”

Maja Kędziora

–  Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom moja ojczyzna”

– III miejsce w Powiatowym Konkursie „Cztery Pory Roku w wierszu”

Miłosz Jakubczyk

– Laureat Konkursu Plastycznego „W życiu mam swój styl… Zdrowy styl życia”

Oliwia Mesek

– III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – owady wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii plastycznej

Iwona Stawera

–  III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – owady wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii plastycznej

Malwina Kędziora

– Wyróżnienie w regionalnym konkursie recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Cztery Pory Roku w wierszu”

Anna Majocha

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Cztery Pory Roku w wierszu”

Mateusz Świderski

– III miejsce w  X Miejskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo w oczach ucznia” w kategorii klas III

Martyna Siwarska

– Wyróżnienie w X Miejskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo w oczach ucznia” w kategorii klas II

Drużynowo

– I miejsce i tytuł „Wiosennego plastyka” w IV Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas pierwszych „Sześciolatki witają wiosnę” (Marcelina Michno, Milena Hryceńko, Jasmine Aumeller)

– II miejsce w Powiatowym Konkursie „Dwie strony sieci” (Aleksandra Kogut, Oliwia Mesek)

– III miejsce w Powiatowym Konkursie „Dwie strony sieci” (Amelia Turczynowicz, Rozalia Turczynowicz)

– III miejsce w Powiatowym Konkursie „Dwie strony sieci” (Robert Momot, Jakub Ciechacki)

 

SUKCESY EDUKACYJNE

Marika Pytlarz

– II nagroda za cykl refleksyjnych i pełnych emocji wierszy w XIV Regionalnym Konkursie Literackim o „Złote pióro” „Od magii świata do magii słowa”

– Laureatka  rejonowego etapu Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

Oliwia Nowakowska

–  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – owady wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii literackiej

Zuzanna Szydłowska

– II miejsce w III Konkursie Czytelniczym „Krótko, aczkolwiek ciekawie o książce”

Liliana Szklarek

– Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny 2017”

Olivier Wójcik

– Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny 2017”

Wojciech Markiewicz

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2017”

Maria Jasion

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Orzeł języka angielskiego”

Anna Majocha

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny 2017”

Maja Kędziora

– Wyróżnienie w punktacji indywidualnej X Miejskiego Konkursu Wiedzy „Bezpieczny trzecioklasista”

Julia Knitter

– Wyróżnienie w punktacji indywidualnej X Miejskiego Konkursu Wiedzy „Bezpieczny trzecioklasista”

Mikołaj Derus

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Przyroda, ja i ty” dla uczniów klas II szkół podstawowych

Drużynowo

I miejsce w Miejskim Konkursie dla uczniów klas III „Matematyczne rebusy” (Jakub Krukowski, Aleksandra Nowak, Martyna Serwatka, Bartosz Sławiński)

II miejsce w XIV edycji Miejskiego Konkursu „Ja i przyroda” (Iwona Stawera, Zuzanna Szydłowska, Marika Zawada)

III miejsce w X Miejskim Konkursie Wiedzy „Bezpieczny trzecioklasista” (Maja Kędziora, Julia Knitter, Mateusz Świderski, Cyprian Sotek)

 

SUKCESY SPORTOWE

Oliwia Nowakowska

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w skoku w dal

Alicja Ciszek

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową

Dominik Rogowski

I miejsce w  finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m

Kacper Rokieta

– III miejsce w  finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m

Dominik Czajkowski

– III miejsce w  finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w skoku w dal

Oskar Dybziński

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L A w biegu na 60 m

 

Drużynowo-

I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych klas IV (Andrzejewski Szymon, Czajkowski Wiktor, Śledzik Bartosz, Ratajczyk Piotr, Werenz Szymon, Rogowski Dominik)

II miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt klas V

II miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców klas V

III miejsce w Powiatowym Finale Unihokeja chłopców klas VI

III miejsce w Festiwalu Sztafet (Oskar Dybziński, Oliwier Danielski, Kryspin Foleher, Kamil Makowski, Wojciech Myszelski, Nikodem Jerks)

 

 

 

2015/2016

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Miłosz Jakubczyk

– Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez gminę Piła w ramach programu ” Kawka II” dotowanego z Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Oliwia Nowakowska

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie” 2015 – ptaki wielkopolskich parków krajobrazowych w kategorii plastycznej

Wiktoria Pytlarz

– II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Moje wakacje 2015” za zdjęcie „Co tu dają

– III miejsce w XIV Miejskim Konkursie Recytatorskim „Poezja sercu bliska”

– III nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom moja ojczyzna”

Maja Świderska

– III nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom, moja ojczyzna”

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas III

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Cztery pory roku w wierszu”

Szymon Werenz

– II nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom, moja ojczyzna”

– Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i innych poetów w inscenizacji dziecięcej”

Karol Hływa

– II miejsce w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas I

Natalia Szatkowska

– III miejsce w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas I

Wiktoria Kamba – Kibatshi

– II miejsce w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas III

 – I miejsce w IX Miejskim Konkursie Plastycznym „Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach”

Malwina Kędziora

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom, moja ojczyzna”

– Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”

Julia Momot

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Mój dom, moja ojczyzna”

– III nagroda w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Cztery pory roku w wierszu”

Liliana Marek

– II miejsce w II edycji Miejskiego Konkursu Wokalnego „Muzol 2015”

– I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Muzycznym „Kolędujmy małemu”

– III miejsce w II Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek

– Wyróżnienie w XII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki dla uczestników świetlic szkolnych „Śpiewać każdy może”

 Marika Kubik

– Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę”

Paulina Frydryszek

– Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę”

Krystian Caban

– Laureat konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę”

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas II

Nadia Nowak

– Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę”

Marika Pytlarz

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas III

– Wyróżnienie w IX Miejskim Konkursie Plastycznym „Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach”

Mateusz Świderski

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas II

Julia Knitter

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas II

Julia Krawczyk

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas II

Patrycja Banach

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas II

Maja Kędziora

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Cztery pory roku w wierszu”

Julia Garczyńska

– I miejsce w międzyszkolnym konkursie „Namaluj Chrzest Polski”

Marika Zawada

– II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Namaluj Chrzest Polski”

Julia Ziembikiewicz

– III miejsce w międzyszkolnym konkursie „Namaluj Chrzest Polski”

Szymon Andrzejewski

– I miejsce w IX Miejskim Konkursie Plastycznym „Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach”

Aleksandra Serocka

– Wyróżnienie w IX Miejskim Konkursie Plastycznym „Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach”

Marta Kucharska

– III miejsce w IX Miejskim Konkursie Plastycznym „Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach”

Drużynowo

– złoty medal i wyróżnienie w V Bałtyckim Festiwalu Modelarskim (Bartosz Śledzik, Wiktor Cholewa, Bartosz Rydelski)

SUKCESY EDUKACYJNE

Adrian Krysiak

– Laureat Powiatowego etapu Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

– Laureat Rejonowego etapu Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

– II miejsce w etapie Wojewódzkim Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

– I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Historycznym „Jeden z dziesięciu”

– I miejsce w XV edycji Miejskiego konkursu „Stanisław Staszic i jego epoka”

– II miejsce w etapie wojewódzkim XX Jubileuszowego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

– Laureat X Powiatowego i Miejskiego Konkursu Historycznego „Wielka i mała Polska”

Mikołaj Derus

– Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Orzeł matematyczny”

Julia Momot

– Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Orzeł matematyczny”

Wojciech Markiewicz

– Laureat Drugiego Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Orzeł matematyczny”

– Wyróżnienie w IX Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II „Mały matematyk”

Wiktoria Pytlarz

– III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie” 2015 – ptaki wielkopolskich parków krajobrazowych w kategorii literackiej

– Laureatka Powiatowego etapu Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

– Laureatka Rejonowego etapu Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

– I nagroda w XIII Regionalnym Konkursie Literackim o Złote Pióro „Od magii świata do magii słowa”

–  III miejsce w II Konkursie Czytelniczym „Krótko, aczkolwiek ciekawie o książce”

– Finalistka Wojewódzkiego Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

Wiktor Kownacki

– III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie-otaczającego świata poznawanie” 2015 – ptaki wielkopolskich parków krajobrazowych w kategorii literackiej

Gabriela Ereńska

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Orzeł matematyczny”

Maria Berndt

– II miejsce w XIV Turnieju Wiedzy o Pile

– Laureatka Powiatowego i Miejskiego Konkursu Religijno – Historycznego „1050 lat chrześcijaństwa w Polsce”

– Laureatka Miejskiego Konkursu Matematycznego Szkół Podstawowych

Adam Bucholc

–  III miejsce w XIV Turnieju Wiedzy o Pile

– Laureat XIII Powiatowego i Miejskiego Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej „Teraz Europa”

Zuzanna Szydłowska

– III miejsce w 24 Dyktandzie Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego w poziomie klas 5

Marika Pytlarz

– wyróżnienie w XIII Regionalnym Konkursie Literackim o Złote Pióro „Od magii świata do magii słowa”

– wyróżnienie w XXXII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

Maja Świderska

– III miejsce IX Miejskim Konkursie Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista”

Wiktoria Kamba – Kibatshi

– Wyróżnienie  IX Miejskim Konkursie Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista”

Bartosz Rydelski

– Wyróżnienie  IX Miejskim Konkursie Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista”

Weronika Bagińska

– II miejsce w XV Miejskim Konkursie Języka Polskiego dla uczniów Szkół Podstawowych miasta Piły

Hubert Makowski

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie z Edukacji Zdrowotnej „Dbam o zdrowie swoje i innych

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2016”

Julia Knitter

–  III miejsce w VII Miejskim Konkursie Przyrodniczym dla uczniów klas II „Przyroda ja i Ty”

– Wyróżnienie w IX Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II „Mały matematyk”

Maja Kędziora

– I miejsce w VII Miejskim Konkursie Przyrodniczym dla uczniów klas II „Przyroda ja i Ty”

Drużynowo

– II miejsce w V Miejskim Konkursie „Świetlicowy Omnibus” (Dominik Krajewski, Wojciech Markiewicz, Olga Plucińska)

– II miejsce w etapie wojewódzkim XIII edycji konkursu „Ja i przyroda” (Adrian Krysiak, Maria Berndt, Weronika Bagińska)

– I miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (Julia Ryś, Kinga Szczęsna, Michał Cysewski, Daniel Pruszinski)

– III miejsce w XIII Powiatowym i Miejskim Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej „Teraz Europa” (Adam Bucholc, Maria Berndt)

– I miejsce w  IX Miejskim Konkursie Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista” (Maja Świderska, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Bartosz Rydelski, Hubert Makowski)

SUKCESY SPORTOWE

Kacper Tecław

– Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kadetów, Kadetów Młodszych i Juniorów w Kickboxingu Light Contact i Pionfighting w Lesznie

Seweryn Mickiewicz

– Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kadetów, Kadetów Młodszych i Juniorów w Kickboxingu Light Contact i Pionfighting w Lesznie

Kinga Szczęsna

– I miejsce w Półmaratonie Philipsa dla dzieci szkół podstawowych

– I miejsce w Mistrzostwach powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

– II miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Powiatu w Czwórboju L.A. w biegu na 600 m

– III miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Powiatu w Czwórboju L.A. w skoku w dal

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu w Czwartków L.A. w biegu na 600 m

Marika Zawada

– II miejsce w 6 Otwartych Zawodach Pływackich dla mieszkańców Piły i okolic w kategorii dziewczynki rocznik 2004 na dystansie 25 m – free style

– I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem grzbietowym

– I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem motylkowym

Maciej Guliński

– I miejsce w 6 Otwartych Zawodach Pływackich dla mieszkańców Piły i okolic w kategorii chłopcy rocznik 2004 na dystansie 25 m – free style

– I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem dowolnym

– I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem motylkowym

-III miejsce w 2 Meetingu Pływackim im. M. Frankiewicza w wyścigu na dystansie 100 m stylem motylkowym

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m i skoku w dal

Michał Cysewski

– III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem grzbietowym

Wiktoria Pytlarz

– I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem klasycznym

– III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem dowolnym

Marika Pytlarz

– II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Piły w Pływaniu stylem klasycznym na dystansie 25 m

Mikołaj Kaźmierski

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A. w biegu na 60 m

Tymoteusz Adamczyk

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu w Czwartków L.A. w biegu na 1000 m

Kacper Rokieta

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu w Czwartków L.A. w biegu na 1000 m

Dorian Wysocki

– III miejsce w finale Grand Prix Powiatu w Czwartków L.A. w biegu na 60 m

Patrycja Bak

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową

Szymon Werenz

– I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Judo dzieci i młodzików w kategorii wagowej 37 kg i kategorii wiekowej U II

Drużynowo

– I miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych miasta Piły XIX edycji Pilskich Czwartków LA

– I miejsce w powiecie w unihokeju dziewcząt (Maria Berndt, Maria Pająk, Julia Wiśniewska, Zuzanna Karasek, Marika Polerowicz, Marika Kubik, Julia Grzegorzewska, Julia Tycner, Julia Ryś, Oliwia Szopińska, Kinga Szczęsna, Kornelia Gotlib)

– I miejsce w powiecie w unihokeju chłopców (Dorian Jastrzembski, Maciej Guliński, Mikołaj Każmierski, Robert Momot, Paweł Kalinowski, Tymoteusz Adamczyk, Seweryn Mickiewicz, Daniel Pruszinski)

– III miejsce w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Pływaniu w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym (Marika Zawada, Maciej Guliński)

– III miejsce w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Pływaniu w sztafecie 4x 50 m stylem zmiennym (Marika Zawada, Wiktoria Pytlarz)

– III miejsce w rejonie w unihokeju dziewcząt (Maria Berndt, Maria Pająk, Julia Wiśniewska, Zuzanna Karasek, Marika Polerowicz, Marika Kubik, Julia Grzegorzewska, Julia Tycner, Julia Ryś, Oliwia Szopińska, Kinga Szczęsna, Kornelia Gotlib)

– III miejsce w Międzyszkolnym evencie andrzejkowym „Kids athletics” (Nadia Nowak, Szymon Andrzejewski, Bartosz Cichosz, Julia Winiecka, Olga Plucińska, Klaudia Ryś, Oskar Żelichowski, Mateusz Świderski, Wiktoria Zając, Gabriela Ereńska)

– II miejsce w Evencie Międzyszkolnym Ośrodka Lekkiej Atletyki w Pile

– II miejsce Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Pływaniu w sztafecie 4 x 50 (Marika Zawada, Maciej Guliński)