Recytatorki z „piątki”

W sobotę 1 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Cztery pory roku w wierszu”, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile.

Nasza szkołę reprezentowało dziewięć dziewczynek z klas I – III. Wszystkie uczestniczki pięknie deklamowały swoje utwory poetyckie, trafnie dobierając wiersze do swoich predyspozycji głosowych.  Jury miało niemały dylemat, aby zgodnie z regulaminem konkursu wybrać spośród wszystkich recytatorów trzy osoby zasługujące na wyróżnienie i trzy osoby  zdobywające I, II i III miejsce. Miło nam poinformować, że Maja Kędziora z klasy III a zdobyła III miejsce. Dwie recytatorki z naszej szkoły Anna Majocha z klasy I b i Malwina Kędziora z klasy III a otrzymały wyróżnienia.

Wszystkim uczestniczkom konkursu gratulujemy i życzymy, aby rozwijały swoje zainteresowania poetyckie oraz odnosiły sukcesy na niwie recytatorskiej.