23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Najpierw żegnali się ze szkołą uczniowie klas starszych. Szóstoklasiści i piątoklasiści właściwie już na zawsze musieli pożegnać się z gmachem szkoły, bo choć dalej będą uczniami „piątki”, to przeniosą się do budynku przy ul. Kujawskiej. Niektórzy uronili nawet łezkę na tę okoliczność. Na apelu uhonorowano najlepszych sportowców, najzdolniejszych uczniów i skoczków. Ponadto do „Złotej Księgi Absolwentów” wpisał się pan Krzysztof Trawiński.

Później, bo o godzinie 10.30 na zakończenie przybyli uczniowie klas młodszych. Najlepsi odebrali z rąk pani dyrektor Elżbiety Puchalskiej dyplom z tytułem „Wzorowy uczeń”. Wręczono również nagrodę Małemu Prymusowi, którym w tym roku szkolnym została Maja Kędziora. Pożegnano także wieloletnią nauczycielkę świetlicy panią Ilonę Bogucką.

Były oczywiście występy okolicznościowe, piosenki i wiersze i kwiaty. Zanim jednak dzieci opuściły mury szkoły, zostały poinformowane, jak bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.