Rock and roll w szkole

19 września szkoła gościła wspaniałych pilskich tancerzy, Panią Elizę Sabik Pana i Artura Dąbrowskiego, którzy spotkali się z klasami I – III.

Celem spotkania było zainteresowanie dzieci tańcem sportowym. Najpierw uczestnicy spotkania wysłuchali kilku słów na temat tańca, jego roli oraz zajęć, które miałyby odbywać się w szkole, a potem wzięły udział w mini warsztatach tanecznych. Poznały podstawowe kroki tańca rock and roll i bawiły się przy muzyce. Następnie klasy na każdym poziomie prezentowały swoje taneczne osiągnięcia przed koleżankami i kolegami. Mamy nadzieję, że pod okiem wspaniałych tancerzy niejeden maluch z naszej szkoły zostanie uczestnikiem najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych na świecie, bo przecież takich właśnie mistrzów uczą tańczyć Pani Eliza i Pan Artur.