Wszyscy jesteśmy tacy sami

W myśl hasła „Wszyscy jesteśmy tacy sami’ uczniowie klas I – V przystąpili do szkolnego konkursu plastycznego. Został on ogłoszony przez wicedyrektor E. Puchalską w ramach pilskich działań związanych z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka, które w tym roku  organizuje nasze ukochane miasto.

Konkurs plastyczny zawsze rozwija talenty plastyczne, tym bardziej, że tym razem technika wykonania była dowolna, a temat ciekawy. Dużym wyzwaniem okazał się ogromny format pracy. Z wielką przyjemnością organizowaliśmy podsumowanie konkursu, bowiem nasi uczniowie nie zawiedli i naprawdę zasłużyli na nagrody. Uhonorowanie wszystkich uczniów pamiątkowymi dyplomami i nagrodami miało miejsce w piątek 3 listopada. Pani dyrektor Anna Stefanowicz autorom najciekawszych prac wręczyła nagrody. W kategorii klas I – III zwyciężczyniami okazały się Anna Majocha z klasy II b oraz Sandra Półtorak i Natalia Szatkowska z III b.  W kategorii klas starszych wygrali Inga  Tykwińska i Oskar Żelichowski z IV b, Asma Malik klasa z klasy IV c oraz Kieruj Oliwia  z IV d. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.