Przedszkolaki w szkole

W ramach współpracy z innymi placówkami dnia 17 listopada na zaproszenie pani Wójcik odwiedziła naszą szkołę grupa „Kaczuszek” z Przedszkola Publicznego Nr 17 im. Krasnala Hałabały.Dzieci wraz z wychowawcami bawiły się  na salach gimnastycznych naszej szkoły. Dużo radości sprawiła im zabawa  piankowymi klockami, z których mogły układać rozmaite budowle. Dziewczynki jak to dziewczynki projektowały swoje domy, a chłopcy fortece i forty. Poza tym nie zabrakło  zabaw ruchowych  ze śpiewem, tańców przy muzyce oraz pokonywania torów przeszkód. Śmiechu było co nie miara, dzieci bawiły się przednio. Na koniec przedszkolaki otrzymały medale z logo naszej szkoły za aktywny udział w zabawach i słodką niespodziankę, którą losowały z dużego pucharu. Lubimy gościć przedszkolaków,  bo jesteśmy otwartą i przyjazną szkołą. Kto wie, może niektórzy z nich będą w przyszłości uczniami naszej szkoły.