Dzień babci i dziadka

„Dzień Babci i Dzień Dziadka

to piękne dni dla wnucząt

gdy mogą się pochwalić,

że w szkole już się uczą”…

Takimi słowami 2 lutego uczniowie klas pierwszych powitali w naszej szkole dostojnych gości: babcie i dziadków. Dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń pani Lucyny Kozery, Danuty Dobrowolskiej i Krystyny Kołodziej przygotowały piękną uroczystość. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a najmilsi goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. W trakcie spotkania babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Oprócz recytacji wierszy, dzieci śpiewały i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Po odśpiewaniu  „Sto lat….” wnuczęta obdarowały kochanych gości własnoręcznie wykonanymi laurkami i upominkami. Na zakończenie uroczystości  pani Kozera złożyła wszystkim babciom  i dziadkom życzenia od całej społeczności szkolnej.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

„Babciu, Dziadku Najwspanialsi

pięknie dziękujemy

za zabawy i za bajki,

za te Wasze geny.