Wiosenny Turniej Gier i Zabaw

21 marca w SP 4 odbył się Wiosenny Turniej Gier i Zabaw klas I – IV.

Wzięło w nim udział dziesięcioro uczniów z naszej szkoły. Dzieci rywalizowały z innymi pilskimi szkołami w wielu niełatwych konkurencjach sportowych. W głównej mierze były to wyścigi rzędów. Wiele zadań wymagało sprytu, szybkości i koordynacji całego zespołu. Dzieci z zadaniami radziły sobie wspaniale, dzięki temu w turnieju zdobyły III miejsce. Nieznaczną ilością punktów wyprzedziły nas SP 11 – II miejsce i SP STO – I miejsce. W skład drużyny weszli: Wiktoria Wójcik i Mateusz Świderski z IV a, Wiktoria Jastrzembska i Bartosz Krawczyk z III a, Sofiia Zaiats i Karol Hływa z III b, Liliana Szklarek i Gracjan Kobus z II b, Kinga Balcewicz z I c, Mateusz Szwemin z I a. Dzieci zostały przygotowane przez panią Iwonę Wójcik. Serdecznie gratulujemy!