Poznajemy pracę naszych rodziców

IMG_0798

„Poznajemy pracę naszych rodziców” to cykl spotkań realizowanych w ramach planu wychowawczego w klasie III b. W związku z tym uczniowie, na zaproszenie dwóch mam, udali się w środę – 15 kwietnia do drogerii „Rossmann” w Galerii VIVO. Spotkanie okazało się nadzwyczaj atrakcyjne dla dzieci. Oprócz rozmowy z pracownikami, podczas której dowiedziały się jakie są początki drogerii „Rossmann” w Polsce, kto jest ich właścicielem, skąd wzięła się nazwa, jakie produkty tu się sprzedaje, dzieci zwiedziły sklep oraz magazyn. Miały również możliwość przetestować niektóre zapachy, co spodobało się szczególnie dziewczynkom. Jednak punktem kulminacyjnym wycieczki był konkurs na wierszyki lub hasła reklamowe o „Rossmannie”. Zadanie okazało się dość trudne, ale uczniowie poradzili sobie z nim znakomicie. Wszyscy otrzymali nagrody – torbę pełną produktów „Rossmanna” przeznaczonych dla dzieci. Radość i uśmiechnięte buzie były najlepszym podziękowaniem dla organizatorów tego wyjątkowego spotkania. Dodatkowym, bardzo miłym jego akcentem był słodki poczęstunek, który przygotowały dla dzieci mamy zaangażowane w organizację tej wycieczki. Były babeczki, ciasteczka, cukierki i soczki. Prawdziwe Przyjęcie! Gorąco dziękujemy!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich pracowników „Rossmanna” i życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy.