Zbieramy makulaturę

20150914_105631

14 września odbyło się wręczenie nagród za zbiórkę makulatury w II semestrze w roku szkolnego 2014/2015. Nagrodę z rąk  Pani dyrektor Anny Stefanowicz odebrała przewodnicząca klasy II a – Maja Kędziora.
Klasa zebrała 1026,10 kg makulatury. W nagrodę klasa wraz z Panią wychowawczynią Lucyną Kozerą wybierze się na lody ufundowane przez Panią dyrektor.
Serdeczne słowa podziękowania należą się wspaniałym rodzicom, dzięki którym dzieciaki już drugi raz są najlepsze w szkole. Czekamy na fotorelację z wycieczki na lody.

Przypomnijmy, że to już druga wygrana tej klasy. W I semestrze poprzedniego roku szkolnego uczniowie, wtedy klasy I, zebrali 1005,9 kg – wtedy otrzymali bilety do kina.
Gratulujemy !!!

Należy wspomnieć, że klasa VI a ( w zeszłym roku V a) również bierze czynny udział w tym konkursie. W zeszłym roku szkolnym zebrali łącznie przez dwa semestry 897 kg.

Inne klasy namawiamy do rywalizacji – zwłaszcza, że nagrody są bardzo cenne.

22 września klasa II A pod opieką wychowawcy i rodziców „odebrała” swoją nagrodę i wybrała się  na lody ufundowane przez Panią dyrektor za zajęcie I miejsca w zbiórce makulatury.Dzieci były bardzo zadowolone z takiej nagrody. Lody smakowały wszystkim, ponieważ były przepyszne, a spacer ulicami naszego miasta w ostatni słoneczny dzień lata okazał się bardzo przyjemny i radosny.

[N1]ń