Dyniowy zawrót głowy

WP_20151029_003

Jak co roku pod koniec października anglistki z naszej szkoły zaprosiły uczniów klas I – VI do udziału w konkursie „Dyniowy zawrót głowy”. Tym razem klasy młodsze miały do przygotowania pracę plastyczną dowolną techniką z jak najciekawszą dynią, natomiast klasy starsze musiały stworzyć mapy wyrazów ze słownictwem związanym z powyższym świętem.

Na poziomie klas I – III dyplomy i nagrody książkowe otrzymały uczennice: Marika Pytlarz – III a, Małgosia Stawera – II d oraz Małgosia Kaja – III b. Z klas IV – VI zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Wiktoria Pytlarz – VI b, Dominik Czajkowski – VI a i Aleksandra Kogut – V a. Wszystkim gratulujemy!

Najciekawsze prace zaprezentowane zostały na wystawie w holu szkoły, tak aby rodzice mogli podziwiać trud i pracę swoich pociech.

Następna edycja konkursu już za rok!