Człowiek z pasją w II D

DSC_0010

W piątek 18 grudnia klasa II d gościła człowieka z pasją, którym okazał się pan Tomasz Ryś – tata uczennicy tej klasy.  Gość drugoklasistów dzięki swojemu ogromnemu darowi opowiadania, dzięki energii i charyzmie zainteresował wszystkie dzieci swoimi podróżami po Europie. Zaprezentował zdjęcia z ciekawych zakątków ziemi, zademonstrował skarby, które udało mu się przywieźć z podróży między innymi z Francji. Uczniowie mogli zobaczyć piękną lampę, wykonaną własnoręcznie z muszli. Każdy mógł dotknąć prawdziwej cząstki skały oraz obejrzeć interesujące książeczki. Podróżnik  opowiedział dzieciom również o  swojej innej pasji, jaką jest jazda na rowerze. Wszyscy mieli wrażanie, że zostali przez pana Tomasza „zarażeni” jego zainteresowaniami. Niewątpliwie gość zaszczepił w uczniach chęć do realizowania swoich marzeń. Uczniowie klasy II d mają nadzieję, że tata Klaudii odwiedzi ich ponownie.