Lubimy Walentynki!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chociaż Walentynki przypadły w tym roku w niedzielę, uczniowie naszej szkoły nie mogli przeoczyć okazji, aby wyrazić życzliwość i sympatię swoim koleżankom, kolegom i wychowawcom. Dlatego też w poniedziałek od samego rana, w szkole ubarwionej czerwonym kolorem zapanowała atmosfera miłego oczekiwania. Skrzynka Walentynowa, do której można było wrzucać przez cały tydzień kartki z czerwonym serduszkiem, przekazana została „Walentynkowemu listonoszowi”. To właśnie On w asyście pięknych „Walentynek” odwiedzał wszystkie klasy i przekazywał wieści pełne sympatycznych życzeń, a niekiedy nawet wyznań. Aby było jeszcze milej, każdy uczeń obdarowany został przez „Posłańców Św. Walentego” lizakiem w kształcie serduszka.

Nad całością przedsięwzięcia czuwał Szkolny Samorząd Uczniowski. To dzięki jego przedstawicielom ten chłodny, lutowy dzień stał się naprawdę gorący i aż chciało się wołać: „Niech żyje przyjaźń i wzajemna życzliwość”.