Dzień drzemki w pracy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 marca świętowaliśmy Dzień Drzemki w Pracy. Chociaż święto to przypada następnego dnia, czyli 12 uznaliśmy, że możemy je obchodzić dzień wcześniej.  W związku z tym wielu z nas przyniosło na zajęcia swoje ulubione poduszeczki lub przytulanki. Mogliśmy z nich skorzystać na początku każdej lekcji, przymknąć oko i przez chwilę przenieść się do świata spokoju, ciszy i odpoczynku, tak bardzo nam potrzebnego w szybko biegnącym życiu. Było więc bardzo przyjemnie, ale też trochę wesoło. Obrazek uczniów, nauczycieli,   a także naszej Pani Dyrektor z głową na podusi, oddających się króciutkiej drzemce wywoływał prawdziwe zadowolenie i uśmiech na twarzy. I chyba wszystkim o to chodziło – mogliśmy szkołę, o której na co dzień myślimy bardzo poważnie, chociaż przez moment potraktować z „przymrużeniem oka”.

Tego dnia również rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Moja Ulubiona Przytulanka”, ogłoszony przez USS i skierowany do wszystkich klas naszej szkoły. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych i pięknie wykonanych prac. Wyboru najlepszych dokonała komisja uczniowska, składającą się z członków Zarządu USS. Przyznano 10 równorzędnych nagród oraz 8 wyróżnień:

Nagrody otrzymali: Zuzanna Chmura, Aleksandra Fiedler, Patrycja Banach, Milena Pawlak, Miłosz Jakubczyk, Julia Krawczyk, Tobiasz Mila, Laura Bońka, Oliwia Kieruj i Sara Grzymisławska.

Wyróżnieni zostali: Dominika Powałka, Martyna Siwarska, Oskar Adamczuk, Nadia Nowak, Julia Obarska, Filip Podkowa, Samuel Bońka, Maja Świniarska.

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni zgromadzili się w holu szkoły i przyjęli z rąk pani dyrektor Anny Stefanowicz oraz opiekunów USS pań Iwony Marcinkowskiej – Klawa i Małgorzaty Perkowskiej pamiątkowe dyplomy, upominki oraz gratulacje.

Gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału  w kolejnych konkursach.