Przyszli siatkarze, to my

IMG_1516

W poniedziałek 7 marca  uczniowie klasy IV a mieli możliwość spotkania z absolwentkami naszej szkoły – obecnie uczennicami Gimnazjum nr 4 w Pile. Aleksandra Szczęsna i Sandra Makowska są jednocześnie zawodniczkami Akademii Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego stacjonującego właśnie przy Gimnazjum 4. Starsze koleżanki opowiedziały o tym, jak rozpoczęła się ich przygoda z siatkówką, na czym polegają treningi, a także w jaki sposób udaje im się połączyć naukę i obowiązki szkolne wraz ze sportową sferą życia, w jaką z wielkim zaangażowaniem i fascynacją  od niedawna wkroczyły.

Uwieńczeniem spotkania był wspólny trening poprowadzony przez pana Marcina Grocia, podczas którego dziewczęta z klasy IV a, pod czujnym okiem starszych koleżanek mogły sprawdzić swoje, nabyte już umiejętności.

Spotkanie tak bardzo przypadło dzieciom do gustu, że już planujemy kolejne.