Książki naszych marzeń po raz kolejny

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W czwartek 17 marca w czytelni szkolnej uczniowie klasy II a wzięli udział w kolejnym spotkaniu w ramach programu ,, Książki naszych marzeń”. Dzieciom czytała mama jednej z uczennic, absolwentka naszej szkoły pani Joanna Podgórska – Kędziora. Przedstawiła uczniom fragmenty bardzo wesołej książeczki Megan mcDonald „Hania Humorek. Tydzień na opak”.  Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali o przygodach bohaterki opowiadania, następnie ocenili jej pomysły i zachowanie. Bardzo dobrze bawili się, bo jak już wspomnieliśmy w tekście pojawiało się sporo wątków humorystycznych. W tak radosnym nastroju uczniowie klasy II a podziękowali pani Joannie za piękne czytanie i zaprosili ją na kolejne spotkanie.