II miejsce w turnieju BRD

100_9142

31 marca odbył się już XXXIX Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap miejski.

Do Turnieju przystąpiło 8 pilskich szkół w tym dzieci z „piątki”. Do rozwiązania był test składający się z 25 pytań wiedzy o ruchu drogowym. Uczniowie z naszej szkoły wywalczyli II miejsce drugie miejsce i tym samym zakwalifikowały się do następnego etapu. 21 kwietnia wystartujemy więc w etapie powiatowym. W skład drużyny wchodzą: Kinga Szczęsna, Julia Ryś, Michał Cysewski i Daniel Pruszinski. Wszyscy z klasy VI a. Do turnieju przygotowała uczniów i wspierała podczas zmagań pani Iwona Marcinkowska – Klawa. Wszyscy bardzo się cieszą z sukcesu „piątkowej” drużyny. Życzymy im wytrwałości i sił, bo z tego co wiemy, już muszą zabrać się do pracy. Trzymamy kciuki – będą potrzebne !!!!!!!!