Orzeł matematyczny rozstrzygnięty

20160318_101323

Pod koniec marca w naszej szkole nastąpił długo i niecierpliwie oczekiwany moment – wręczenia nagród dla naszych wspaniałych laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”! Z wielką radością i dumą ogłaszamy, że  zaszczytny tytuł laureata uzyskali: uczeń klasy I a – Mikołaj Derus, uczennica klasy I b – Julia Momot i uczeń klasy II a – Wojciech Markiewicz. Przyznano także wyróżnienie, które otrzymała uczennica klasy I b – Gabriela Ereńska. Pozostali uczestnicy „Orła Matematycznego” zostali uhonorowani prestiżowymi dyplomami pamiątkowymi.  Wszystkim naszym uczniom, tym którzy startowali w ogólnopolskim konkursie, i tym którzy zajęli  miejsca na podium, wielkie brawa i serdeczne gratulacje! Jesteśmy  z was dumni!!!