Chcemy i potrafimy pomagać

IMAG0056_BURST007

Uczniowie z Szkolnego Wolontariatu wraz z  opiekunem panem Romanem Badziągiem kontynuują w każdym roku szkolnym akcję charytatywną ” Chcemy i potrafimy pomagać „. Realizujemy wspólnie różne działania, podczas których wolontariusze mogą pomagać i nieść pomoc tym wszystkim, którzy takiej pomocy oczekują. Młodzi wolontariusze dotarli ze swoją pomocą do małych pacjentów z Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego w Pile. Obdarowali maluchy zestawem zagadek i łamigłówek oraz papierem ksero, które przekazali pielęgniarce oddziałowej. W imieniu wszystkich wolontariuszy z naszej szkoły upominek na Oddział Chirurgii Dziecięcej dostarczyły uczennice Patrycja Bak i Dominika Szulc z klasy IVA wraz z opiekunem Szkolnego Wolontariatu Romanem Badziągiem. Mali pacjenci – pamiętamy o was i na naszą pomoc zawsze możecie liczyć!