Spotkanie z instruktorem karate

20160914_094210

14 września uczniowie klasy III a wzięli udział w spotkaniu z instruktorem karate Panem Jarosławem Skurą.Propagowali w ten sposób zdrowy styl życia oraz rolę sportu jako ważnego czynnika w kształtowaniu zgrabnej sylwetki. Gość podzielił się z uczniami ogromną wiedzą na temat sportu, który uprawia z wielką pasją od wielu lat. Nauczył dzieci kilku chwytów samoobrony, co bardzo im się podobało. Pod bacznym wzrokiem mistrza i w wielkim skupieniu uczniowie wykonywali wszystkie, nawet bardzo trudne ćwiczenia, wydając przy tym odpowiednie okrzyki. Zajęcia odbywały się na murawie boiska szkolnego, dlatego zaciekawiły nie tylko uczniów biorących w nich udział. Trzecioklasiści byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Serdecznie dziękowali Panu Jarosławowi za wspaniałe zajęcia i wyrazili nadzieję, że w przyszłości spotkają się z instruktorem raz jeszcze.