Najmilsi zostali wybrani

20160930_111021

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Jak co roku z każdej klasy wybrano najmilszego małego mężczyznę. Głosy oddawały klasowe koleżanki. W ten sposób  wyłoniono najlepszą męską „elitę” szkoły. Wszystkim „Najmilszym” zostały wręczone przez panią Dyrektor Elżbietę Puchalską i opiekunki Samorządu Uczniowskiego – panie Agnieszkę Jaroszewicz i Annę Szymczak dyplomy i słodkie upominki.  Galerię „Najmilszych” można oglądać w holu szkoły. Wszystkim wybranym chłopcom serdecznie gratulujemy!. A oto oni: Ksawery Lorenz kl. I a, Olivier Wójcik kl. I b, Mikołaj Derus kl. II a, Patryk Kowalski kl. II b, Mateusz Kloza kl. II c, Nikodem Martin kl. II d, Wojciech Markiewicz kl. III a, Jakub Pać kl. III b, Filip Podkowa kl. III c, Jakub Pigłowski kl. III d, Szymon Werenz kl. IV a, Marcel Kemp-Kuczyński kl. IV b, Jakub Kaszubski IV c, Filip Piechowski kl. V a, Błażej Rutkowski kl. V b, Kacper Rokieta kl. VI a, Bartosz Jaworowski kl. VI b.